Image
Image

Skontaktuj się z nami

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wymagane
Wymagane
Nieprawidłowe dane

Nasi specjaliści

Bartosz Andrzejewski
Bartosz AndrzejewskiKierownik Działu Sam. Osobowych

  +48 726 640 729
  bartosz.andrzejewski@aj-motors.pl

Robert Mazurowski
Robert MazurowskiHandlowiec

  +48 509 620 670
  robert.mazurowski@aj-motors.pl

Karolina Poniatowska Gorząd
Karolina Poniatowska GorządHandlowiec

  +48 500 140 186
  karolina.poniatowska-gorzad@aj-motors.pl

Patrycja Turek
Patrycja TurekHandlowiec

  +48 577 500 223
  patrycja.turek@aj-motors.pl

Adrian Makowski
Adrian MakowskiHandlowiec

  +48 509 620 663
  adrian.makowski@aj-motors.pl

Damian Stybowski
Damian StybowskiHandlowiec

  +48 726 640 784
  damian.stybowski@aj-motors.pl

Joanna Krzywdzińska
Joanna KrzywdzińskaRecepcjonistka

  +48 56 658 05 50
  joanna.krzywdzinska@aj-motors.pl

Agata Poniatowska
Agata PoniatowskaRecepcjonistka

  +48 56 658 05 50
  agata.poniatowska@aj-motors.pl

Zapisz się do newslettera

AJ Motors

87-100 Toruń

ul. Wschodnia 38

tel: 56 658 05 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-20:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 56 658 05 50

email: salon@aj-motors.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-20:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 56 658 05 80

email: serwis@aj-motors.pl

 

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 08:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: tel: 56 658 05 85

email: czesci@aj-motors.pl

Copyright © 2018 AJ-Motors All Rights Reserved. Created by AdAwards