Nowy T-Cross. Wszechstronny jak Ty

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowy T-Cross jest absolutnie wszechstronny: imponuje nie tylko swoim charakterystycznym i dynamicznym wyglądem, ale także elastycznością. Dzięki pomysłowej konstrukcji oferuje więcej swobody - dla spontanicznych aktywności, dłuższych podróży lub życia pełnego codziennych wyzwań.

Długa linia załamująca światło – tak zwana „linia ramion” sięgająca od maski silnika po tylne światła, ostre linie nadwozia, wysoki prześwit nadają nadwoziu T-Crossa mocny charakter crossovera.

Jego terenowe cechy podkreślają dodatkowo zagłębienia w masce silnika, dzięki którym wygląda ona na jeszcze dłuższą i bardziej masywną. Charakterystyczna dla crossoverów podwyższona pozycja siedząca natychmiast daje wrażenie „bycia ponad wszystkim”, a nisko osadzone szyby zapewniają dobrą widoczność.

Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania T-Crossa z pewnością sprawią Ci przyjemność. Nakładki na nadkolach i progach z czarnego tworzywa sztucznego akcentują jego niepowtarzalny wygląd. Również tył nadwozia z przyciągającymi uwagę odblaskowymi listwami i diodowymi światłami bez wątpienia zrobi wrażenie.

Już w podstawowej wersji wyposażenia użytkownik może cieszyć się zaletami praktycznej tylnej kanapy, którą można w całości przesunąć do przodu lub złożyć jej część, uzyskując płaską podłogę z miejscem dla długich i dużych przedmiotów. O odpowiednią rozrywkę w podróży dba seryjne radio Composition Colour z funkcją odtwarzania MP3. Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo: system obserwacji otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście może pomóc zminimalizować skutki wypadku lub – w idealnej sytuacji – zupełnie go uniknąć*. Asystent utrzymania pasa ruchu Lane Assist nie pozwoli zjechać z obranego pasa*. Zintegrowany system wzywania pomocy eCall w razie wypadku automatycznie połączy się z centralą alarmową Volkswagena, aby przekazać służbom ratowniczym najważniejsze informacje.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

*W granicach możliwości systemu. Odpowiedzialność za zachowanie ostrożności spoczywa zawsze na kierowcy. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad systemem wspomagającym.

Zapisz się do newslettera

AJ Motors

87-100 Toruń

ul. Wschodnia 38

tel: 56 658 05 50

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż Samochodów

Pn-Pt : 08:00-20:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 56 658 05 50

email: salon@aj-motors.pl

Dział Serwisu

Pn-Pt : 07:00-20:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: 56 658 05 50

email: serwis@aj-motors.pl

 

Części Zamienne i Akcesoria

Pn-Pt : 08:00-18:00

Sob : 08:00-14:00

Niedz : Nieczynne

tel: tel: 56 658 05 50

email: czesci@aj-motors.pl

Copyright © 2018 AJ-Motors All Rights Reserved. Created by AdAwards